Header Image

Era smartfonów

Era smartfonów

era_smartfonow.jpg

Zdecydowanie nastała era smartfonów. Niektórzy nawet, ci bardzo złośliwi, mówią, że to czas mądrych telefonów i głupich ludzi.

Jednak nie należy być mimo wszystko aż tak surowym. Jakby nie było, za wymyślaniem tych telefonów, projektowaniem ich funkcji i tworzeniem systemów operacyjnych, które sprawiają, że wszystkie one działają, stoją ludzie.

To niesamowite, jak od telefonów – cegieł, z których można było tylko dzwonić i to za kolosalne sumy, przeszliśmy do tego, że obecnie prawie każdy z nas ma w kieszeni niewielki komputer, który idealnie sprawdza się w każdej sytuacji. To, do czego służy smartfon można wymieniać przez długi, długi czas.

Wystarczy powiedzieć, że kiedy jesteśmy w podróży to w ogóle nie potrzebujemy komputera i spokojnie poradzimy sobie wyposażeni tylko w telefon. To jednak genialny wynalazek i coraz więcej osób chce mieć smartfona.

www.j-geo.pl

Kiedy zechcemy kupić nowy telefon musimy jednak pamiętać, że o jego nowoczesności świadczy zainstalowany w nim system operacyjny. Musimy więc kupić taki telefon, który ma naprawdę dobry system.

www.oce.info.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *