Era smartfonów

era_smartfonow.jpg

Zdecydowanie nastała era smartfonów. Niektórzy nawet, ci bardzo złośliwi, mówią, że to czas mądrych telefonów i głupich ludzi.

Jednak nie należy być mimo wszystko aż tak surowym. Jakby nie było, za wymyślaniem tych telefonów, projektowaniem ich funkcji i tworzeniem systemów operacyjnych, które sprawiają, że wszystkie one działają, stoją ludzie.

To niesamowite, jak od telefonów – cegieł, z których można było tylko dzwonić i to za kolosalne sumy, przeszliśmy do tego, że obecnie prawie każdy z nas ma w kieszeni niewielki komputer, który idealnie sprawdza się w każdej sytuacji. To, do czego służy smartfon można wymieniać przez długi, długi czas.

Wystarczy powiedzieć, że kiedy jesteśmy w podróży to w ogóle nie potrzebujemy komputera i spokojnie poradzimy sobie wyposażeni tylko w telefon. To jednak genialny wynalazek i coraz więcej osób chce mieć smartfona.

www.j-geo.pl

Kiedy zechcemy kupić nowy telefon musimy jednak pamiętać, że o jego nowoczesności świadczy zainstalowany w nim system operacyjny. Musimy więc kupić taki telefon, który ma naprawdę dobry system.

agrobex.pl www.kolegiatatum.pl

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *