Header Image

Po co nam mądry telefon?

Po co nam mądry telefon?

po_co_nam_madry_telefon.jpg

Smartfony to telefony nowej generacji. Takie, które są znacznie bardziej użytecznie niż telefony, które mieliśmy jeszcze pięć czy sześć lat temu. Smartfony, podobnie, jak komputery mają wmontowane systemy operacyjne i dzięki temu, można za ich pomocą robić znacznie więcej rzeczy niż tylko dzwonić do kogoś, czy też odbierać rozmowę telefoniczną.

Pewnie w niedługiej przyszłości okaże się, że komputery całkowicie zostaną zastąpione przez telefony. Choćby dlatego, że jest to znacznie wygodniejsze. Telefony są mniejsze i bez problemu możemy zmieścić je w torebce czy kieszeni.

Nie trzeba dźwigać, ani się przemęczać. Obecnie telefonom brakuje jeszcze trochę funkcjonalności do stanu komputerów, ale to właśnie zależy od systemów operacyjnych. Już wkrótce także te w telefonach będą tak nowoczesne, że nie będzie różnicy między telefonem a komputerem.

Wtedy też zniknie dylemat jeśli chodzi o odpowiedź na pytanie czy taki telefon jest potrzebny. Kiedyś nie sądziliśmy, że komputer będzie tak niezbędny, a tym bardziej komputer z dostępem do sieci, a dziś nie wyobrażamy sobie bez nich życia.

haik.pl www.dieselcenter.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *